HAKKIMIZDA

Genesis Systems olarak sektörde hızla büyüyen bir bilgi teknolojileri sağlayıcısıyız. Müşterilerimizin deneyimini mükemmelleştirmek için müşterilerimizi alanındaki lider markalarla buluşturmaktayız.
2009 yılında kurulan şirketimiz, bilgi ve iletişim teknolojilerindeki 10 yıllık deneyimiyle, 20'yi aşkın ülkedki geniş müşteri ağına, işletmelerinin etkinliğini arttıracak çözümler ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ve tecrübeleriyle pazarda gün geçtikçe artan dikkate değer bir paya ulaşmıştır.
Teknoloji sahasındaki yetkinliğimizi yeni şubemizle Türkiye pazarına taşıyarak, kaliteyi arayan ve küresel alanda yer edinmek isteyen işletmelerin ihtiyacını karşılamak için Video Konferans, IP Telefon, VoIP, Çağrı Merkezi veCRM alanlarındaki geniş ürün gamımızı GENESİS SYSTEMS güvencesiyle Türkiye'deki müşterilerimize sunmaktayız. 

Yenilikçi” ve “Fark Yaratan” kaliteli ürün ve hizmetlerimizle mutlu müşteri portföyü oluşturmak.

Sunduğumuz zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetlerimizle, müşterilerimizin bilgi teknolojileri alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak.

Bilgi ve iletişim teknolojilerinde hizmetlerinde birinci sınıf hizmet sunmak ve verimli bir iş akışı sağlamak.
İş ahlakımızla sorumluluklarımızın bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık olmak.
Müşteri memnuniyetini garanti edecek değerler sunmak.
Eylem odaklı yönetime odaklanarak müşteriler için işlem kolaylığı sağlamak.
Mutlu müşteri deneyimleri oluşturmak için personelimizin kişisel ve kariyer gelişimlerini destekleyecek eğitimler vermek.