FOTIGATE YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI

Saldırılara karşı yüksek koruma performansıyla veri güvenliğinizi sağlar.

FOTIGATE YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI

FOTIGATE YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI
Fortigate yeni nesil güvenlik duvarları tüm ağda uçtan uca koruma için yüksek performanslı, konsolide bir güvenlik sağlar. Fortigate yeni nesil güvenlik duvarları, ağ trafiği içindeki uygulamalar, kullanıcılar ve içerikler hakkında farkındalık yaratarak, bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı (örneğin, fidye yazılımı, kötü niyetli botnet'ler, sıfır gün ve şifreli kötü amaçlı yazılımlara karşı) kapsamlı koruma sunar.

ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI


Yüksek Performanslı Tehdit Koruması

Şifrelenmiş trafikte gizlenen kötü amaçlı yazılım saldırılardan korunmak için sektörünün en yüksek tehdit koruması ve SSL denetim performansı.

Doğrulanmış Güvenlik Etkinliği

Sertifikalı tehdit istihbarat güncellemeleri ile bilinen ve bilinmeyen saldırılara karşı güçlü koruma.

Kritik Koruma Uygulamaları 

Ağınızı korumak için çok düşük gecikme süresi ve yüksek düzeyde ölçeklenebilirlik.

Otomasyon Yoluyla Sürekli Risk Değerlendirmesi

Sürekli uyumluluk durumunu sürdürmek için otomatik iş akışı ve denetim özelliklerinden yararlanın.

Security Fabric Entegrasyonu

Hızlı ve otomatik korumayla tüm dijital saldırı alanlarındaki tehditlere karşı güvende olun.

Kurumsal Güvenlik Yönetimi

Güvenlik varlıklarınıyönetmek için tek bir noktadan istikrarlı güvenlik politikası sunun

FOTIGATE YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI ÜRÜN DETAYLARI

• Gelişmiş Güvenlik Kapasiteleri ve Performansı: 6000F serisi sektörün en hızlı yeni nesil güvenlik duvarı cihazları ve gelişmiş tehdit korumasıyla güvenli denetim performansı sunuyor. Böylece ağ sınırındaki çok yüksek hacimli trafiği kontrol altında tutabiliyor.

• Yüksek Hız ve Esnek Arayüz: Yüksek yoğunluklu SFP+ ve QSFP28 arayüzleri 10, 40, 100 ve 25 gbps bağlantı hızlarını desteklerken şirketler daha yüksek yoğunluklu tasarımlara geçiş yaptıkça yüksek hızlı bağlantı ve artırılmış esneklik elde ediyor.

• Security Fabric Entegrasyonu: FortiGate güvenlik duvarları, Fortinet Security Fabric’in temelini oluşturuyor ve dünyanın en çok kullanılan ağ güvenlik işletim sistemi olan FortiOS’un çalışmasını sağlıyor. Fortinet Security Fabric, dijital dönüşümle beraber büyüyen dijital saldırı ortamında koruma sağlamak için ihtiyaç duyulan geniş, entegre ve otomatikleştirilmiş güvenliği sunuyor.