Genesis Systems Teknoloji - Bitrix24 GOLD PARTNER

Genesis Systems Group, Türkiye resmi Bitrix24 Gold Partner iş ortağıdır ve Bitrix24'un tüm uygulama ve versiyonları için profesyonel kurulum ve yapılandırma hizmetleri sunmaktadır.

Bitrix24

Bitrix24, 2012 yılında Bitrix, Inc. tarafından başlatılan bir işbirliği platformudur. Her boyuttaki kuruluşlar için tanıtılan iş iletişimi ve işbirliği için bir çözümdür. Sistem, optimum bir sanal çalışma platformu oluşturmak için klasik olarak şirket intranetlerine ait araçları sosyal işbirliği öğeleriyle birleştirir.
(www.bitrix24.com)

NEDEN BITRIX? • BITRIX24 BULUT VEYA HAZIR SÜRÜM

• Müşterinizin çok sayıda çalışanı varsa Bitrix24 Cloud sürümü en uygun çözüm olabilir. Seçilen ticari abonelikler hem intranet (çalışanlar ve yönetim) hem de extranet (ortaklar ve müşteriler) için sınırsız sayıda kullanıcı hesabı sağlar.

• Bitrix24 Şirket İçi versiyonunda, müşterinize Bitrix24 Şirket İçi bir ömür boyu ticari lisans anahtarı sağlamanızdan memnuniyet duyarız.

Genesis Systems

ÇÖZÜMLERİMİZ

10

Yıl

İletişim teknolojilerinde ve ağ güvenliğinde 10 yıllık deneyim.

90%

KALİTE

Yüksek kalitede hizmet ve ürün sunmayı taahhüt ediyoruz.

90%

TEKNiK DESTEK

Satış öncesi ve sonrası süreçlerde profesyonell ve deneyimli bir ekip ile teknik destek hizmeti veriyoruz.

143

MUTLU MÜŞTERİ

143 Sunduğumuz çözüm ve hizmetlerle olumlu müşteri deneyimlerimiz.

Müşterilerimiz hakkımızda neler söylüyor?

Genesis Systems provides one-stop Communication Terminal Solutions for Unified Communications covering various usage scenarios. Genesis solutions are based on open standards, providing excellent compatibility and interoperability with worldwide leading UC platforms. Genesis UC products maximize the user’s UC experience, helping enterprises to improve collaboration, boost productivity and reduce costs.

PARTNERLERİMİZ 

TEKNOLOJİ PARTNERLERİMİZ 

İLETİŞİM FORMU

Aşağıdaki formdan bize her konuda iletişim taleplerinizi gönderebilirsiniz.

Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.